רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
סניף השכרת רכב של חברת sixt במכללה למנהל
חנה אלטר

// פנים
בשיתוף פעולה נדיר בין חברת SIXT בבעלות משפחת שמלצר והנהלת המכללה למנהל בראשל,צ, הוחלט לעצב חלל קיים במכללה. זכיתי לחוויה יוצאת דופן בתפקיד מנטורית ולקחתי חלק בעיצוב הסניף ע"י קבוצת בוגרים בחוג לאדריכלות במכללה שקיבלה להוביל את הרעיון. הבוגרים חולקו לקבוצות וכל קבוצה הגישה עבודה המבוססת על רעיון לעיצוב החלל שנוגע בתחום הרכב ומהווה פיתוי לסטודנטים להכנס לחלל ותוך כדי התרשמות מהמקום ומהחברה להשתכנע לשכור/לרכוש רכב. מעבר למפגש המרגש עם צעירים מוכשרים התוצאה מדברת בעד עצמה.

צילום : אסף לב

קישור לאתר של המעצב

סניף השכרת רכב של חברת sixt במכללה למנהל סניף השכרת רכב של חברת sixt במכללה למנהל סניף השכרת רכב של חברת sixt במכללה למנהל
 
מרכז לוגיסטי-שלמה סיקס בצריפין
חנה אלטר עיצוב פנים

//
שלמה שמלצר ביקש לאחד במתחם אחד את כל הפעילויות בתחום הרכב בהם עוסקת חברת SIXT על כל הסתעיפויותיה. בצריפין נבנה מרכז של ב-25,000 מ"ר שמתוכם 12,000 מ"ר משרדים. בתמונות ניתן לראות את לובי הכניסה כשעל הקיר שובץ פסל של האומן דויד גרשטיין שבנה מודלים של כלי הרכב אותם שיווק שלמה מתחילת הקרירה שלו בתחום. הפסל הותקן כמתנת נישואין מאישתו עתליה. כמו כן מבט לדלפק לישכה שעוצבה באלגנטיות מאופקת וברצון להעניק תחושה של בית לשוהים בה שעות רבות. תמונה נוספת של לובי קומתי בו תוכננו חדרי ישיבות קטנים הנותנים מענה לכל המגשים מבלי להפריע לעבודה השוטפת.

קישור לאתר של המעצב

מרכז לוגיסטי-שלמה סיקס בצריפין מרכז לוגיסטי-שלמה סיקס בצריפין מרכז לוגיסטי-שלמה סיקס בצריפין
 
וילה במושב במרכז הארץ
חנה אלטר עיצוב פנים

//
בית שנבנה לזוג שילדיו "פרחו מהקן". הבית נבנה במושב במרכז הארץ על שטח של חמישה דונם. 200 מ"ר נבנו במפלס אחד שבו קובצו כל הפונקציות הדרושות לזוג מארח, קורא ועובד. המטבח פינת האוכל והסלון הם מרכז הבית על כל המשתמע מכך ולשטחים אלה הוקצה יותר ממחצית השטח. שאר הפונקציות בקומה הן חדר עבודה/אירוח, וסוויטה מרווחת הכוללת חדר שינה +חדר ארונות ואמבטיה מרווחת. הבית נבנה על גבעה שהיא חלק מאדריכלות הנוף עליה היה מופקד נתי בלוקא, כל הנכנס לבית רואה למרחוק את מגדלי המגורים של תל אביב.

קישור לאתר של המעצב

וילה במושב במרכז הארץ וילה במושב במרכז הארץ וילה במושב במרכז הארץ
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ