רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
משרד במנהטן
סלומון +וילדר

// משרדים
גודל הפרויקט: 450 מ"ר חלל המשרד נמצא בבנין ה-HAMPSHAIRE HOUSE הנמצא ברחוב 59 היוקרתי בדרומו של הסנטראל פארק (ליד הפלאזה) וצופה לעבר הנוף היחודי של הפארק. על הפרויקט: ציר מרכזי המשמש ציר תנועה מחלק את החלל לשני חלקים: בצדו האחד של הציר חדרי משרדים פרטיים ובצדו השני הפונה לפארק נמצאים חדרי הישיבות. קיר זכוכית חכמה (SMART GLASS)להשגת פרטיות מוצב לכל אורך ציר התנועה בצידו של הפארק ומאפשר חשיפה אל הפארק משאר כל חלקי המשרד. המחיצות המחלקות בין החלקים השונים הם מחיצות זכוכית חכמה או מחיצות פונקציונליות בניות עץ המשמשות לאיחסון. בניית המשרד נעשתה בדרך תיכנון מודולרית. כאשר התשתיות בחלל נבנו בשטח כמו: (חשמל,מיזוג, תקשורת, חשמל, הנמכות תיקרה,ריצוף.....) במקביל ניבנו שאר האלמנטים בחלל כמו: מחיצות, תיקרות. קירות. ארונות... אשר נבנו בישראל ונשלחו לניורק באמצעות מכולה כאשר מספר אנשי מקצוע השלימו את העבודה תוך מספר ימים בשטח. אסטרטגיה זאת של בניה חסכה כ-40% מעלות הפרויקט וקיצרה משמעותית את לוח הזמנים. משרדנו ביצע את כל שלבי העבודה בפרויקט זה משלב התיכנון שכלל: תיכנון אדריכלי, תיכנון תאורה, עיצוב פנים עד בחירת ריהוט, חפצי אומנות (כולל עבודה משותפת עם האמן הידוע CHUN KWANG YOUNG וכולל את שלב הביצוע, כלומר הבנייה בפועל של הפרויקט.

צילום : אסף סלומון

קישור לאתר של המעצב

משרד במנהטן  משרד במנהטן  משרד במנהטן
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ