רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
עיצוב בית פרטי ביד בנימין
שלומית דאובה

//
זוג צעיר עם 6 ילדים ביקש לעצב את ביתו בסגנון חמים ומרווח עם דגש על פרקטיות, ומטבח מרווח שיהווה את לב הבית ומקום לכינוס המשפחה כולה. בחרנו בריצוף גרניט פורצלן בגווני חום/אפור שלא דורש תחזוקה כגון ליטוש או הברקה, אינו סופג, ואינו דורש שטיפה על בסיס יומיומי. בחלל המטבח המרווח, נבחרו גווני אפור בהיר בשילוב עץ אלון, כאשר במרכז, אי ענק שמתאים ל-8 סועדים והמשטח של אבן הקיסר מתאים לניקוי ללא מאמץ. בריקים נבחרו לצפות את קיר הכניסה שמשמש גם כגב לקמין חשמלי לימות החורף הקרים והוא ממוקם בסמוך לחדר המשפחה. גופי תאורה נסתרים בשילוב גופים בעלי נוכחות עיצובית, ווילונות רכים, ממלאים את החלל בחמימות.

קישור לאתר של המעצב

עיצוב בית פרטי ביד בנימין עיצוב בית פרטי ביד בנימין עיצוב בית פרטי ביד בנימין
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ