רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
עיצוב פנים לדירת גן במודיעין
מילי נהרדעה

// עיצוב פנים והום סטיילינג
את ארונות המטבח הכהים והמיושנים החלפתי בארונות לבנים בגימור מבריק ובהם שילבתי קלפה עליונה וחיפוי פסיפס בגוונים קרירים ובהירים ובטקסטורות מיוחדות. תכננתי תוספת גבס לקיר הספה בסלון שיצרה הפרדה ויזואלית בין הסלון לארונות המטבח תוך שמירה על אור וזרימה בינהם באמצעות פתח בחלקה העליון של התוספת וגוף תאורה מעוצב במרכזו. לריהוט פינת האוכל בחרתי שולחן עגול בגימור עץ אלון מבוקע וכסאות בעיצוב מודרני ומינימליסטי המשלימים את הקונספט הנקי והמואר. על גבי הקיר תכננתי מסגרת גבס ובתוכה מראה בכדי ליצור אשליה של חלון ולהאיר את פינת האוכל החשוכה. כמו כן בחרתי בטפט עם דוגמא וגוונים עדינים ובהירים לחיפוי הקיר.

צילום : גבי שמלו

קישור לאתר של המעצב

עיצוב פנים לדירת גן במודיעין עיצוב פנים לדירת גן במודיעין עיצוב פנים לדירת גן במודיעין
 
עיצוב פנים לדירה מקבלן, חולון
מילי נהרדעה

// עיצוב פנים והום סטיילינג
כשניגשתי לעצב סלון זה, ניצבה בפני בעיה אמיתית ברמת המבנה: למעט קיר אחד, הוא כולו מוקף פתחים. לכן, כדי להפיק את המירב ממבנה החדר, מיקמתי ספה פינתית במרחק מה מהפתח שמאחוריה והקפדתי על אורך ספה, שאינו חוסם את המעבר ומאפשר זרימה עיצובית ופרקטית. בדי הריפוד, הצבעים והטקסטורות שבחרתי יוצרים סגנון מודרני בו ההדום, הכריות והפריטים המשלימים, מהווים "תכשיטים" המעשירים את הסלון ויוצרים בו מראה דרמטי ומיוחד. למבואה ופינת אוכל, בחרתי לשלב בין פריטים עשויים עץ אלון בגימור טבעי, עם פריטים מבריקים ואלגנטיים ויצרתי סגנון אקלקטי ומיוחד.

צילום : עודד לוי

קישור לאתר של המעצב

עיצוב פנים לדירה מקבלן, חולון עיצוב פנים לדירה מקבלן, חולון עיצוב פנים לדירה מקבלן, חולון
 
עיצוב פנים לפנטהאוז במרום נווה, רמת גן
מילי נהרדעה

// עיצוב פנים והום סטיילינג
הפנטהאוז נקנה על ידי לקוחותיי מזוג מבוגר וחלוקתו לא התאימה למשפחה עם ילדים - נדרשה עבודת תכנון וחלוקה מחדש של השטח הרב ועיצוב פנים המתאים לצרכים, לרצונות וסגנון החיים של לקוחותיי. הסלון הגדול חולק לשני אזורים: פינת קריאה בה תוכננה ספריית גבס גדולה ופינת הסבה בה מערכת ישיבה מעור. העיצוב הקלאסי עשיר בצבעים ובטקסטורות פינת האוכל עוצבה בסגנון קלאסי ואלגנטי המשלים את מראה הסלון, עם שולחן עץ גושני וגדול ,כסאות מרופדים בעור וברקע מסכים בסגנון יפני ופריטים משלימים המחמיאים לעיצוב כולו.

צילום : עודד לוי

קישור לאתר של המעצב

עיצוב פנים לפנטהאוז במרום נווה, רמת גן עיצוב פנים לפנטהאוז במרום נווה, רמת גן עיצוב פנים לפנטהאוז במרום נווה, רמת גן
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ