רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
פנטהאוז
רחל מיוחס

// אדריכלות פנים ועיצוב פנים
הטיפול בחלל הצר והארוך של הקומה הראשונה בא לידי ביטוי בשינויים אדריכליים שתוכננו על ידי המעצבת: כל מחיצות הקיר הגובלים עם המרפסת הוסרו והקומה נפתחה אל הנוף פנורמי מרהיב שהשתלב עם השטחים הציבוריים של הדירה. הוסרו או הוזזו מחיצות קיר , שתי המדרגות הראשונות לקומה השנייה נמתחו אל תוך חלל המבואה ובכך יצרו הפרדה בין הכניסה לבין שאר הקומה. בקומה השנייה האגף השמאלי נשארה והפך ליחידת אירוח. באגף הימני נהרסו כל הקירות ותוכננו מחדש ליחידת הורים מרווחת עם חדר רחצה גדול ומואר. כל פרט בדירה ריהוט תוכנן או נבחר בקפידה על ידי המעצבת כדי ליצור מראה מודרני מינימליסטי ונקי. נעשה שימוש בחומרים כמו שיש, עור, מתכות וגוונים בהירים. קירות הדירה קיבלו גוון בהיר, הרצפה כוסתה בשיש טרוונטין, מערכת ישיבה מודולארית בעור בגוון בז' בהיר, ורגלי נירוסטה. העמודים שנחשפו בשיפוץ קבלו משמעות דקורטיבית ויצרו מסגרת ויזואלית לחדר האוכל, הם עובו באופן משמעותי וקבלו פיגמנטציה מתכתית.

צילום : בנימין אדם

קישור לאתר של המעצב

פנטהאוז פנטהאוז פנטהאוז
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ