רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
בר ה"סוסקין" - רוטשילד, ת"א
מוריס אלגזי

// עיצוב בר
הבר ממוקם במתחם המערבי של רח' רוטשילד, על פינת רח' אחד העם, אחד מאזורי הבילוי המרכזיים בתל אביב. האלמנטים החשובים בהם רציתי להשתמש הם אלמנטים של רחוב וחומרים המשדרים תחושה של רחוב כמו לבנים, בטון, ספסלי עץ וסוגי מתכת רבים. גם מיקומו של הבר השפיע על תכנונו הפנימי. במקום תוכננה טריבונת ישיבה, ממש כמו ברחובות וגנים ציבוריים. הטריבונה פונה לכוון השדרה ומאפשרת ליושבים בפנים לראות את הרחוב ולהרגיש חלק ממנו. גלריה עליונה משמשת בעיקר לאירועים ולקהל הרוצה להתבודד מעט. התפריט של הבר מופיע על קיר הצבוע כולו בצבע לוח גיר שחור שניתן לראותו מכל מקום בבר.

צילום : איתי סיקולסקי
בר ה"סוסקין" - רוטשילד, ת"א בר ה"סוסקין" - רוטשילד, ת"א בר ה"סוסקין" - רוטשילד, ת"א
 
פנטהאוז-דופלקס, בגבעתיים
מוריס אלגזי, md+ Studio

// דירות יוקרה
פנטהאוז דופלקס בן שישה חדרים בשכונת בורוכוב בגבעתיים. הבית, בקומה חמישית ושישית, משקיף לנוף האורבני של תל אביב: מצד אחד למגדלי עזריאלי ומצד שני לגורדי השחקים של הבורסה ברמת גן. גודל הבית כ-130 מ"ר, בנוסף לשתי מרפסות, אחת בכל קומה: התחתונה בגודל 10 מ"ר, והעליונה בגודל של 70 מ"ר. הבניין תוכנן בתחילת שנות ה- 80 וסגנונו משקף את התקופה. הבית היה מיושן ודרש שיפוץ משמעותי. החזון היה בית שישדר חמימות בשילוב מודרניות, עם אלמנטים ייחודיים שיתאימו לצרכיהם הספציפיים של הזוג. הקו המנחה היה שימוש בחומרים מיוחדים, גוונים נעימים וחמימים ואלמנטים מיוחדים. בקיצור, רק שרק לא יהיה סטנדרטי.

צילום : איתי סיקולסקי

קישור לאתר של המעצב

פנטהאוז-דופלקס, בגבעתיים פנטהאוז-דופלקס, בגבעתיים פנטהאוז-דופלקס, בגבעתיים
 
דירת גן בתל אביב
מוריס אלגזי

//
בעלי הדירה הם זוג בשנות החמישים לחייהם ובנה של בעלת הדירה - חייל המגיע הביתה בסופי השבוע לנוח ולאכול טוב. בני הזוג רצו לשפץ את הדירה ולעבור אליה מהסיבה העיקרית - הקרבה לים. בעלת הדירה היא הילרית והיא מטפלת מביתה ועל כן עקרון חשוב בתכנון הדירה היה מעבר ישיר של לקוחותיה לחדר הטיפולים, ללא הפרעה לשאר דיירי הבית - בן זוגה ובנה. הדירה תוכננה כדירת 3.5 חד' כשמידות הדירה בעיתיות ומאתגרות (דירה צרה וארוכה). שטח הדירה כ-90 מ"ר. מהרגע שנכנסנו לדירה ראיתי מה ניתן לעשות בה, ראינו כולנו את הפוטנציאל הגדול הטמון בנתוני הדירה, התקרות הגבוהות, הקרבה לקרקע ועוד.

צילום : הילית כדורי
דירת גן בתל אביב דירת גן בתל אביב דירת גן בתל אביב
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ