רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
עיצוב פנים בדרום
מיטל שנרך, סטודיו נגיעות

// בתים פרטיים
בית פרטי ביישוב בדרום הארץ. תוכנן ועוצב למשפחה שאוהבת לארח. שטח המגרש 870 מ"ר שטח הבית כ 250 מ"ר. הקונספט הבסיסי היה עיצוב הבית בסגנון מלון בוטיק- בו צופים החדרים לבריכה.הבית בנוי בצורת "ח" - עם בריכה במרכזה וחצר עשירה לילדים בצידה. היציאה לבריכה מתאפשרת גם מהחלל הציבורי בבית וגם מהחללים הפרטיים - כל זאת תוך שמירה על פרטיות החלל הפרטי. הפרויקט הינו אחד מיני רבים של הסטודיו העוסק בעיצוב פנים לבניה פרטים, משרדים, וחללים מסחריים.

צילום : דרור כץ

קישור לאתר של המעצב

עיצוב פנים בדרום עיצוב פנים בדרום עיצוב פנים בדרום
 
דו פלקס פנטאוז
מיטל שנרך - נגיעות

//
דירת קבלן - דו פלקס פנטאוז בפרויקט בדרום הארץ עם הסטנדרט הכי פשוט ובסיסי, הפכה להיות עם קצת "נגיעות" לוילה קטנה לדיירים בה - זוג צעיר עם ילדה. השיפוץ ועיצוב הפנים בוצע בכל הבית וכלל את כל חדריו כולל טיפול במרפסות בהן הוכנסו אלמנטים כמו ג'קוזי, סאונה וכיוב' .
 דו פלקס פנטאוז  דו פלקס פנטאוז  דו פלקס פנטאוז
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ