רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
להשיב את רוח המושבה לאם המושבות
שמרית קאופמן

// עיצוב דירות
המוטו היה להפוך דירת קבלן סטנדרטית בלב שכונה אורבנית של רבי קומות ולייצר בה אוירה רומנטית חמה התואמת את אופי בעלי הדירה. החלל המרכזי עוצב כחלל פתוח המתוכננים באותה שפה וסגנון עיצובי כיחידה אחת. המעצבות יצרו קיר המשכי מהסלון עד פינת האוכל שבתחילתו נותן פתרון למדיה וטלויזיה ובהמשך נסגר בנגרות המשלבת ספרייה ורהיט שבו גם תוספת איכסון למטבח. קיר זה חופה בבריקים ומנורות רחוב כפריות ויצר מראה של חזית המשכית המאחדת בין הפונקציות השונות. במרכז המטבח הוצבה פינת אוכל מאסיבית מעץ גושני שנותנת השלמה למראה הכפרי, ומעליה שני גופי תאורה מנחושת באותה שפה עיצובית.

צילום : אבישי פינקלשטיין

קישור לאתר של המעצב

להשיב את רוח המושבה לאם המושבות להשיב את רוח המושבה לאם המושבות להשיב את רוח המושבה לאם המושבות
 
דירה קטנה-גדולה (דירת נופש במלון דניאל, הרצליה)
שמרית קאופמן, יונית סבטאלו - SK-Designers

// עיצוב דירות נופש
דירת סטודנט שהיא גם דירת נופש שעד לא מזמן היתה חדר מלון סטנדרטי. ב 25 מ"ר נדרשנו לתכנן – חדר רחצה, מטבחון, סלון, פינת עבודה ואזורי שינה עבור 6 אנשים. האתגר היה לייצר בשטח הקטן הנתון חלל פתוח המכיל את הפונקציות השונות אך עדיין יודע לשמור על היררכיה והגדרה של אזורים. באמצעות אלמנטים של קיפול ופתיחה תכננו את מרכז החלל כאזור רב שימושי והפכנו אותו לסלון ארוח ביום-יום, פינת אוכל ל-8 סועדים ובלילה חדר שינה לזוג. כל פרט בדירה תוכנן בצורה קפדנית ומדוייקת המאפשרת שילוב הרמוני של פריטים תוך שמירה על שפה קווית נקייה.

צילום : אבישי פינקלשטיין

קישור לאתר של המעצב

דירה קטנה-גדולה (דירת נופש במלון דניאל, הרצליה) דירה קטנה-גדולה (דירת נופש במלון דניאל, הרצליה) דירה קטנה-גדולה (דירת נופש במלון דניאל, הרצליה)
 
דירה בשד' רוטשילד, תל אביב
סטודיו פרטים

// מגורים
דירה ישנה בלב תל אביב המתפרשת על שטח של כ- 65 מ"ר, שופצה בתקציב נמוך והפכה, עם תכנון נכון של 3 המעצבות, לדירה מרווחת וחמה. האזורים הפרטיים והציבוריים הוגדרו מחדש, תוך יצירת קשר המשכי בין הפונקציות השונות בחלל- מטבח וחלל מגורים מרווח, חדר שינה ורחצה מפנקים וחלל עבודה נפרד. המבט מדלת הכניסה, שנחסם בעבר על ידי מסדרון צר, נפרש כעת אל גינה עורפית מרהיבה המהווה המשך ישיר לקסם השורר בשדרות רוטשילד התל אביביות. כל פרט בדירה תוכנן או נבחר על ידי המעצבות תוך שימוש באלמנטים של ניתוק וחיבור. החומרים שנבחרו יצרו שפה של חמימות נקייה ומאוזנת.

צילום : אבישי פינקלשטיין

קישור לאתר של המעצב

דירה בשד דירה בשד דירה בשד
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ