רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
רחביה אהובתי
יומא אדריכלים

// redesign
הדירה ברחביה ממוקמת בקומת קרקע בבנין אופיני לשכונת רחביה הירושלמית עם חלקים משנות השלושים של המאה הקודמת וחלקים שנוספו עם השנים. הדירה במצבה הראשוני היתה חשוכה, אפלולית וסגורה. בעלי הבית הינם זוג לאחר גידול הילדים, שהחליטו לחזור לירושלים ולגור ע"פ צרכיהם החדשים - מרחב מגורים מרווח, יחידת הורים, סטודיו קטן כחדר עבודה וחדר אירוח קטן לנכדים. תכנית הדירה אפשרה לאור להגדיר את חללי הדירה - איזור מרכזי, איזור אישי ואיזור שירות. האור הדרומי הירושלמי מאיר את האיזור המרכזי. האור לחלק ה"משרת" והאישי מגיע מהחצר האחורית (המזרחית). וכך הפך אזור זה לאיזור העבודה לשעות הבוקר. אפילו דלת הכניסה היא חלק ממשחקי האור של הדירה - הדלת עצמה עשויה מברזל החתוך בחיתוך לייזר עם זיגוג פנימי, במהלך היום, הצללים של האור מרצדים על הקיר ומייצרים תמונה משתנה על הקירות, בשעות הערב האור הבוקע מן הבית דרך חריצי הדלת ,משמש לרחוב תמונה מרהיבה. הקוים ההמשכייים ברצפה קירות ובתקרה מקשרים בין חללים ומייצרים מעין שכבה נוספת לקריאת המקום (גבולות, קשרים, סימונים)

צילום : טיטאן

קישור לאתר של המעצב

רחביה אהובתי רחביה אהובתי רחביה אהובתי
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ