רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
Laboratorio di Pasta
אתי דנטס

// מסעדות ובתי קפה
לבורטוריו די פסטה (מעבדת הפסטה) הינה מסעדת פסט פוד לפסטות איכותיות. מתוך מעורבות בתהליך בניית הקונצפט המסעדה ובזדהות עם המאמץ של היזמים להביא מוצר איכותי, נולד הקונצפט של עיצוב פסט פוד עם חומרים חמים ומזמינים, אינטרפרטציה של אלמנטים מעולם התעשייה בצורה מעודנת יותר ומיתוג חזק שישאיר חותמת. מיתוג: מיכל סודאי

צילום : אתי דנטס

קישור לאתר של המעצב

Laboratorio di Pasta Laboratorio di Pasta Laboratorio di Pasta
 
YOGO יוגורטריה
אתי דנטס

// מקומות בילוי
YOGO יוגורטריה ממוקם בשד' רוטשילד בתל אביב, ועוצב בקוים נקיים ומרעננים, כשהמיתוג הוא חלק אינטגראלי מהעבודה ותורם לצבעוניות ולאוירה. האלמנטים בעיצוב נבחרו כך שיישדרו ניקיון ו-FRESH - תחושות שהיוגורט נותן לגופינו. כמה מהאלמנטים באו מעולם המחלבות של פעם ותורגמו לימינו.

צילום : אתי דנטס

קישור לאתר של המעצב

YOGO יוגורטריה YOGO יוגורטריה YOGO יוגורטריה
 
מסעדת MOJO
אתי דנטס

// מקומות בילוי
מוג'ו הינה מסעדה אסייתית הממוקמת במתחם יכין בנתניה, בחלל גבוה בן 220 מ"ר. המסעדה עוצבה בהשראת בארים ומסעדות מאותו סגנון בניו יורק, וכוללת בר גדול ומרכזי (שם עיקר ההתרחשות) וישיבה על ספות ובמה צדדית. כמו כן, בקומה שניה יש חדר פרטי לאירועים אינטימיים וקטנים, משם אפשר להשקיף אל כל החלל למטה, ומרפסת לעמדת DJ, הנותן אווירת לאונג'ית למסעדה בשעות הלילה. העבודה נעשתה בשיתוף פעולה מאוד צמוד עם הגרפיקאית (מיכל סודאי) והאלמנטים הגרפיים הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של המקום.

צילום : אתי דנטס

קישור לאתר של המעצב

מסעדת MOJO מסעדת MOJO מסעדת MOJO
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךעיצוב פנים

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ