רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
שוק הכרמל | קירויי כמחולל תכנון
דויד רם

//
בתוך מרקמים של אדריכלות מרובת תקופות, תוכנן ועוצב אלמנט קירויי על ידי פרמטרים פיזיים, המקשרים ומאחדים בין חלקיו ומהווים את הפרק הבא העכשווי בסיפור האדרכלי עיצובי של שוק הכרמל . קירוי שוק הכרמל כמחולל תכנון, יעזור בהעצמתו כLANDMARK בעיר, יאחד בין חלקיו השונים והזרים, יתרום לנוחות המבקרים וייצר סיטואציות חדשות שתוספנה לקסמו הקיים היום ותייחדנה אותו משווקים נוספים ברחבי העיר. עיצובו הפרמטרי של הקירוי המשתנה לאורך של כחצי קילומטר, נובע מחקירה של הרקמה הבנויה הקיימת, חתך טופוגרפי, זוויות שמש והטלות צל. חירורו של משטח תלת מימדי זה נעשה על בסיס חקירת צירי תנועה והגדרת המתחמים המחודשת.

קישור לאתר של המעצב

שוק הכרמל | קירויי כמחולל תכנון שוק הכרמל | קירויי כמחולל תכנון שוק הכרמל | קירויי כמחולל תכנון
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאדריכלות

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ