רב תחומי צורפות אופנה עיצוב גרפי עיצוב מוצר עיצוב פנים אדריכלות
  עיתון עיצוב  
תכנון שכונת הרחבה בקיבוץ
אלה אסטרייכר

//
הפרויקט: תחרות אדריכלים לתכנון שכונת הרחבה בקיבוץ בצפון הארץ. האתגר: מדרון תלול ותנאי שטח לא פשוטים. המטרה: תכנון בתים דו-משפחתיים על 30 מגרשים של 600 מ"ר עבור משפחות צעירות. קווים מנחים בעת תכנון הפרויקט: חלוקת הבית ליחידות גאומטריות נפרדות באמצעות שימוש בחומרים וגווני צבע שונים. כך הצלחתי להקטין את מסת המבנה. שילוב המבנה במדרון התלול וניצול תוואי השטח, למשל: תכנון גשר מהגינה ישירות אל מרפסת הגג שם ניתן לצפות בנוף הקסום של האזור. בחירת חומרים וצבעים המשתלבים עם החורש הטבעי באזור ההרחבה. שמירה על פרטיותה המרבית של כל משפחה ומשפחה. ובסופו של דבר, מחשבה על המשפחה בעתיד ולכן, תכננתי "דגם מתפתח".

קישור לאתר של המעצב

תכנון שכונת הרחבה בקיבוץ תכנון שכונת הרחבה בקיבוץ תכנון שכונת הרחבה בקיבוץ
 
עמוד: 1  
 

לקסיקון העיצוב
והאדריכלות הישראלי

האנשים והגופים המרכזיים,
המרכיבים לטעמנו את תחום
העיצוב והאדריכלות בישראל.


אדריכלים ומעצבים החיים ופועלים בעיקר בישראל (ללא הבדל גזע, דת ומין), שיצרו יצירה הראויה לדעתם להיות מוצגת על הבמה המרכזית של היצירה הישראלית - מוזמנים לשלוח את יצירותיהם לפי ההנחיות ובצירוף הטופס המצ"ב. אין הגבלה במספר העבודות שאפשר לשלוח. העבודות שיבחרו על ידי מערכת "עיתון עיצוב", יוצגו על במה זו. התצוגה ללא תשלום.

להצגת עבודותיךאדריכלות

חפשו מעצבים בקטגוריה המציגים בבמה המרכזית לפי א-ב

א   ב   ג   ד   ה   ו   ז   ח   ט   י   כ  ל   מ   נ   ס   ע   פ   צ   ק   ר   ש  תחפשו עבודות בקטגוריה המוצגות בבמה המרכזית לפי טקסט
 

דינה שהם // עיצוב תקשורת חזותית        בניית אתרים // QualityNet        כל הזכויות שמורות // מתחמי עיצוב בע"מ